Pasar al contenido principal

                                                              2022-2023

                                           BATZORDEAK / COMISIONES

 

KONTRATAZIO BATZORDEA / COMISION DE CONTRATACION
Urtean zehar, beharren arabera. Ikastolan.
Juntakideak / Miembros Batzordekideak / Otros miembros
Iban Prados Lozano
Mikel Gerriko
Koldo Larreta Zinkunegi
Jokin Zugasti
 
Aitor Bengoa Ansa

 

KIROL BATZORDEA / COMISION DE DEPORTE
Hiruhilean behin, Ikastolan.
Juntakideak / Miembros Batzordekideak / Otros miembros
Maider Perez
Iker Gibelalde
Xabat Ibarguren Lazkano
Iñaki Etxeberria Dorronsoro

 

HAUSPOA
Hilean behin, ekintzaren baitan, Kultur Etxean.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Olatz Zabaleta Agirre

 

 

MENDI TALDEA / COMISION DE MONTAÑA
Beharren baitan.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
 
Ramon Osa
 
Gaizka Ezeiza Legarra
 
Iera Irazusta
 
Maitane Garmendia
 
Jon Mintegiaga
 
Irati Mendieta
 
IKASLEEN ORDEZKARIEKIN HARREMANAK /  RELACIONES CON LOS DELEGADOS DE LOS ALUMNOS
Hiruhilabetean behin eta behar zehatzen arabera, Ikastolan
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Xabat Ibarguren Lazkano
Nagore Leon
David Prados Lozano
DBH1: Enaitz Rehecho Gibello, Nora Martos Velasco, Araia Bengoetxea, Oihan Paz
 
DBH2: Markel Agirrezabala, Mattin Lasa, Oneka Lopetegi, Enea Iruretagoiena
 
DBH3: Aner Aznar, Goar Zabala, Telmo Alvarez, Oier Uson
 
DBH4: Beñat Irastorza, Ander Maiza, Saigots Iglesias, Xabat Alijostes

 

UDALAKIN HARREMANAK /  RELACIONES CON EL AYUNTAMIENTO
Zehaztu gabe, gaiak eskatzen duenaren baitan. Ikastolan edo Udaletxean.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Eneritz Perez Zabala
 
Aitor Bengoa Ansa
 
Maider Lopetegi Nieto
 

 

PROMOZIOA /  PROMOCION
Zehaztu gabe, gaiak eskatzen duenaren baitan. Ikastolan edo Udaletxean.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Amaia Lasa
Usue Sukia Zurutuza
Aitor Bengoa
Edith San Segundo
Maria Probanza
 

 

INGURUMENA /  MEDIO AMBIENTE
Beharren baitan, Ikastolan.
Irakasleak / Profesores Ikasleak / Alumnos
Laida Etxedona
Irai Muñagorri Mariezcurrena
Uxue Murua
Natale Gibelalde Aginalde
Nerea Mendizabal Arburua
Malen Rubiños
Maier Irazusta Agirre
Maier Garmendia
Ixiar Amondarain Lizarribar
Izaro Etxegoien
Mikel Otaegi Fernandez
Nadia Haji
 
Unai Begiristain
 
Enai Agirre
 
Aitor Goikoetxea

 

BIZIKIDETZA / CONVIVENCIA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Ikasleak / Alumnos                         
David Prados Libe Iglesias Linares
Ixi Urkola Goenaga Maddi Artetxe Aldaz
Maider Lopetegi Nieto Mattin Gonzalez
Irakasleak / Profesores Amine Kassam
Ixi Urkola Goenaga Zouhair Khetti
Maider Lopetegi Manex Lasa
Estitxu Elola Torrecilla Maddi Zubia
Naiara Jimenez Mugertza Violeta Pilarte
Nagore León  
Ixiar Amondarain Lizarribar  
Olatz Bengoetxea  
Mikel Otaegi Fernandez  

 

HIZKUNTZ NORMALIZAZIOA
Irakasleak  Ikasleak                    
Naiara Lopetegi Nieto Enara Amondarain Unsain
Nerea Mendizabal Maialen Zabala Arozena
Jokin Zugasti Ashley Rashel Gonzalez
Naroa Uzkudun Aiora Altuna
Amaia Gallego Mikel Baleztena
Gurasoak Haizea Narro
Onintza Aranalde Ijurko Eneko Zubia
  Amets Lizartza
  Nahia Etxeberria

 

EKONOMIA BATZORDEA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Eneritz Perez Zabala Usue Sukia
Aitor Bengoa Ansa Bakartxo Mendez

 

KANPO ESPAZIO DISEINU BATZORDEA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Aitor Bengoa Ansa
Elizabeth Teleria Varela
Naiara Lopetegi Ekaitz Aramendi Urteaga
Nerea Mendizabal Olga gurruchaga
Iñaki Ulazia Garbiñe Igarategi
Xabat Ibarguren Lazkano Naiara Jimenez Mugertza
  Itziar Urkola Goenaga
  Usue Sukia Zurutuza
  Manex Kortejarena Ugarte
  Nagore León
  Ixiar Amondarain Lizarribar
  Sandra Lopez Varela
  Maier Irazusta Agirre
  Olatz Eizagirre Arretxe
  Garbiñe Igerategi
  Idoia Elosegi

 

50. URTEURRENA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Larraitz Gastesi Onintza Aranalde
  Maider Lopetegi
  Eneritz Perez
  Nerea Mendizabal
  Jokin Zugasti
  Sandra Lopez
  Ixi Urkola
  Usue Sukia

 

AUZO LANAK
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Alberto Sukia Koldo Alaña
  Manex Kortejarena
  Joxean 

 

GILBE BILERAK
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Iban Prados  

 

ESKOLAZ KANPOKO ESKAINTZA
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Iñaki Etxeberria Dorronsoro
 

 

 

 

KILOMETROAK
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Iker Gibelalde  

 

GILBE BILERAK
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Maria Probanza