Batzordeak

2019-2020

BATZORDEAK / COMISIONES

 

KONTRATAZIO BATZORDEA / COMISION DE CONTRATACION
Urtean zehar, beharren arabera. Ikastolan.
Juntakideak / Miembros Batzordekideak / Otros miembros
Jessica Aguado Jokin Zugasti
Naiara Lopetegi Maider Lopetegi
  Usue Sukia

 

KIROL BATZORDEA / COMISION DE DEPORTE
Hiruhilean behin, Ikastolan.
Juntakideak / Miembros Batzordekideak / Otros miembros
Iker Gibelalde Felix Aiestaran
  Xabat Ibarguren

 

HAUSPOA
Hilean behin, ekintzaren baitan, Kultur Etxean.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Alberto Sukia  

 

MENDI TALDEA / COMISION DE MONTAÑA
Beharren baitan.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Jon Mintegiaga Hanot Karrera
Iker Gibelalde Ramon Osa
  Iker Aranalde
  Iban Amondarain
  Maitane Garmendia
 
IKASLEEN ORDEZKARIEKIN HARREMANAK /  RELACIONES CON LOS DELEGADOS DE LOS ALUMNOS
Hiruhilabetean behin eta behar zehatzen arabera, Ikastolan
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Aitor Bengoa Xabat Ibarguren
Alberto Sukia DBH1: Unai Urkizar, Nahia Davila, Eder Lasa, Haizea Ijurko
David Prados DBH2: Eneko Zapirain, Oier Gascon, Beñat Jauregi, Beñat Telleria
  DBH3: Nagore Imaz, Urko Mayordomo, Eider Galarza, Sarai Zubeldia
  DBH4: Irune Iraola, Garazi Urkizar, Xuban Urkizar, Olaia Gartziarena

 

UDALAKIN HARREMANAK /  RELACIONES CON EL AYUNTAMIENTO
Zehaztu gabe, gaiak eskatzen duenaren baitan. Ikastolan edo Udaletxean.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Usue Sukia Bakartxo Mendez
Iker Gibelalde Eneritz Perez
Koldo Rabadan  

 

PROMOZIOA /  PROMOCION
Zehaztu gabe, gaiak eskatzen duenaren baitan. Ikastolan edo Udaletxean.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Usue Sukia Manex Kortejarena
Aitor Bengoa  
Maria Probanza  
Elizabeth Telleria  

 

INGURUMENA /  MEDIO AMBIENTE
Beharren baitan, Ikastolan.
Irakasleak / Profesores Ikasleak / Alumnos
Mila Lakunza Luana Favrin - Hodei Castro
Izaskun Lasa Libe Iglesias - Xabat Altuna
Ana Lasa Ireber Iglesias - Madhi Abbassid
Maria Probanza Beñat Rubiños - Manex Garmendia
Nerea Mendizabal Ohian Lopetegi - Goar Zabala
  Nala Iglesias - Iker Manso
  Araia Bengoetxea - Nahia Lopetegi

 

BIZIKIDETZA / CONVIVENCIA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Ikasleak / Alumnos                         
Maddi Soroa Ane Amondarain - Aner Aznar
David Prados Julen Aranburu - Xabat Alijostes
Maier Lopetegi Joanes Zubia - Ugaitz Zabala
Naiara Jimenez Unax Zabala - Ibai Iruretagoiena
Irakasleak / Profesores Oihan Agirrezabala - Maddi Iglesias
Ines Oria Manex Altuna - Oier Beloki
Ixiar Urkola Amets Martiarena - Garazi Beloki
Maider Lopetegi Jon Goikoetxea - Aroa Fernandez
  Izadi Arrospide - Eneko Zubia
  Maier Etxabe - Markel Munera
  Irati Amondarain - Naia Telletxea
  Irati Baleztena - Haitz Amenabarro
  Ekain Errondosoro - Ane Xin Munera
  Irati Artola - Aiur Navas

 

HIZKUNTZ NORMALIZAZIOA
Irakasleak  Ikasleak                    
Jokin Zugasti Nahia Tabernero - Lander Eraso
Naroa Uzkudun Alain Barriola - Naroa Irazusta
Amaia Gallego Urko Egues - Unai Zubia
Gurasoak Bari Abarchih - Ane Zubia
Onintza Aranalde Mikel Jauregi - Joane Gibelalde
  Oneka Lopetegi - Mikel Baleztena
  Maddi Artetxe - Irai Muñagorri

 

EKONOMIA BATZORDEA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Usue Sukia Eneritz Perez
Iker Gibelalde Bakartxo Mendez
Idurre Imaz  
Koldo Rabadan  

 

KANPO ESPAZIO DISEINU BATZORDEA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Eli Telleria Manex Kortejarena
David Prados Idoia Elosegi
Ramon Iglesias Nestor Moreno
Naiara Lopetegi Patricia Casajus
Maddi Soroa Nagore Mendibil
  Nerea Mendizabal
  Xabat Ibarguren
  Sandra Lopez
  Garbiñe Igerategi
  Ixi UrkolaJokin Zugasti
  Felix Aiestaran

 

50. URTEURRENA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Larraitz Gastesi Onintza Aranalde
  Maider Lopetegi
  Eneritz Perez
  Nerea Mendizabal
  Jokin Zugasti
  Sandra Lopez
  Ixi Urkola
  Usue Sukia

 

AUZO LANAK
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Alberto Sukia Koldo Alaña
  Manex Kortejarena
  Joxean 

 

KILOMETROAK
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Iker Gibelalde  

 

GILBE BILERAK
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Maria Probanza